Manažer nových projektů

Jsme malá společnost působící na Vysočině, poskytujeme inženýrské služby a proto hledáme zejména nové konstruktéry, ale také jiné technicky zaměřené kandidáty do našich řad! Ať už jsi zkušený konstruktér nebo začátečník v této oblasti, můžeme Ti nabídnout spoustu možností, kam se ve své kariéře můžeš posunout!

NEA engineering Group  představuje spojení renomovaných a mezinárodně působících provozovatelů inženýrských služeb v oblasti Full Service Engineering a personálního managementu.

Prostřednictvím firem, které zastupujeme, nabízíme našim zákazníkům celé spektrum služeb. Jako dodavatelé i subdodavatelé disponujeme rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti elektroniky, softwaru, hardwaru, zpracování plastů, CAD, řízení jakosti, řízení projektů, předsériové výroby, prototypů, malých sérií v OEM.

Vaše výhody:

  • Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj
  • Osobní přístup
  • Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii
  • Předpoklad dlouhodobé spolupráce
  • Firemní akce
  • Dovolená navíc

Do probíhajících projektů na Vysočině hledáme spolupracovníky:

Manažer nových projektů - Vysočina

Náplň práce:

  • Koordinace rozjezdu nových projektů,
  • zabezpečení kvality projektů,
  • řízení a optimalizace nákladů,
  • spolupráce s vývojovým centrem.

Váš profil:

  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání ve strojírenském oboru,
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou,
  • minimálně 3 roky praxe v technickém prostředí,
  • znalost pravidel bezpečnosti a životního prostředí,
  • znalost designových norem v automotive a principů DRBFM a DFMEA
  • zkušenosti s CAD – CATIA V5 a Unigraphics,
  • dobrá znalost standardů a pravidel v souvislosti s technickými výkresy,
  • výhodou znalost konstrukce automobilu (motor nebo kompresor),
  • analytické a metodické dovednosti, zodpovědný postoj k práci, týmová spolupráce, flexibilita k úkolům a k pracovní době, zodpovědné smýšlení, velká spolehlivost.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZASÍLEJTE STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA EMAIL: INFO@CZ.NEA.ENGINEERING.

Firma: NEA engineering s.r.o.

Kontakt: Darina Fuchsová
Žďár nad Sázavou

Telefon: +420 604 831 100

Kód: Manažer nových projektů - Vysočina

Místo práce: -

Plat: 40000 - 60000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé