Design Engineer/Konstruktér/ka CAD - UG NX / ČR/Německo

Jsme malá společnost působící na Vysočině, poskytujeme inženýrské služby a proto hledáme zejména nové konstruktéry, ale také jiné technicky zaměřené kandidáty do našich řad! Ať už jsi zkušený konstruktér nebo začátečník v této oblasti, můžeme Ti nabídnout spoustu možností, kam se ve své kariéře můžeš posunout!

NEA engineering Group  představuje spojení renomovaných a mezinárodně působících provozovatelů inženýrských služeb v oblasti Full Service Engineering a personálního managementu.

Prostřednictvím firem, které zastupujeme, nabízíme našim zákazníkům celé spektrum služeb. Jako dodavatelé i subdodavatelé disponujeme rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti elektroniky, softwaru, hardwaru, zpracování plastů, CAD, řízení jakosti, řízení projektů, předsériové výroby, prototypů, malých sérií v OEM.

Vaše výhody:

- Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj

- Osobní přístup

- Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii

- Firemní akce

- Dovolená navíc

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Příspěvek na stravné (stravenky)

- 30 000 Kč welcome bonus při projití zkušební dobou

Do probíhajících projektů v ČR a v Německu hledáme spolupracovníky:

Konstruktér/ka CAD - UG NX

Pracovní náplň:

- Návrhy a detailní konstrukce plastových dílů

- Vytváření konceptů pro nový vývoj

- Zpracování výrobních výkresů

- Spolupráce s navazujícími odbornými odděleními

Váš profil:

- Ukončené vysokoškolské studium,  popř. SŠ technického směru v oborech strojírenství

- Zkušenosti v daném oboru výhodou

- Konstrukce plastových dílů

- Jazykové znalosti: angličtina nutností, němčina výhodou

- Nástup co nejdříve

- Předpoklad dlouhodobé spolupráce

Zaujala Vás nabízená pozice? V tom případě se o ni můžete ucházet nejlépe emailem, s přiložením Vašeho CV a nejbližším možném termínu nástupu.

Firma: NEA engineering s.r.o.

Kontakt: Darina Fuchsová
Nová 486/32
591 02 Žďár nad Sázavou

Telefon: 604831100

Kód: NX

Místo práce: Česká republika

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé