Automotive Konstruktér/ka CAD - Catia V5

Jsme malá společnost působící na Vysočině, poskytujeme inženýrské služby a proto hledáme zejména nové konstruktéry, ale také jiné technicky zaměřené kandidáty do našich řad! Ať už jsi zkušený konstruktér nebo začátečník v této oblasti, můžeme Ti nabídnout spoustu možností, kam se ve své kariéře můžeš posunout!

Společnost NEA Engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a společnosti NG Engineering Sp.z o.o. se sídlem v Polsku.

NEA Engineering s.r.o. je samostatná společnost se sídlem na Vysočině, konkrétně ve Žďáře nad Sázavou.

Poskytujeme inženýrské služby (inhouse a onsite engineering), ale také personální služby zaměřené technickým směrem.

Co bychom Vám chtěli nabídnout?

- Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj, možnost kariérného postupu

- Osobní přístup

- Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii

- Firemní akce

- Dovolenou navíc

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Příspěvek na stravné (stravenky)

- Flexi Passy

- Smlouvu na dobu neurčitou

- Nápoje na pracovišti

- Další benefity např. "ovocný den", "zmrzlinový den"

Jaká bude Vaše náplň práce?

 - Návrhy a detailní konstrukce plastových dílů

- Vytváření konceptů pro nový vývoj

- Zpracování výrobních výkresů

- Spolupráce s navazujícími odbornými odděleními

- Každodenní komunikace s Německou pobočkou

Jaký by byl profil vhodného kandidáta?

- Ukončené vysokoškolské popř. SŠ studium technického směru v oborech strojírenství, technika vozidel, nebo podobného zaměření

- Dobrá znalost práce s nástroji CAD (speciálně Catia V5)

- Fundované zkušenosti z oboru zpracování plastů

- Výhodou jsou zkušenosti z automobilové oblasti

- Ochota pracovat v projektových týmech příp. zkušenosti s projektovými pracemi

- Dobrá znalost angličtiny, němčina výhodou

Tak co, půjdete do toho?

V tom případě mi pošlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: info@cz.nea-eng.com. Vaše materiály budou samozřejmě považovány za důvěrné. Zkouknu to a pozvu Vás na osobní popovídání. Těšíme se na Vás!

Proč?

Because we love what we do!

Více info na www.nea.engineering

Firma: NEA engineering s.r.o.

Kontakt: Darina Fuchsová

Telefon: +420 604 831 100

Kód: Design Engineer Žďár nad Sázavou

Místo práce: Žďár nad Sázavou

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé